Про компанію

ТОВ КЦ Айко-Сервіс є одним з провідних підприємств України з реалізації широкої номенклатури гідравліки для гідросистем тракторів, дорожніх і с / г машин. На ринку України компанія займає лідируючі позиції
Компанія Айко-Сервіс є офіційним дистриб'ютор групи компаній «Вінницький Агрегатний Завод» (Україна), дилером ТОВ «Хорда-Гідравліка» (Білорусь) і ТОВ «Дозатор» (Білорусь).
Основний стратегічний напрям діяльності ТОВ «КЦ Айко-Сервіс» - це задоволення потреб і очікувань виробників і споживачів мобільного та стаціонарного гідрофікованої техніки у найрізноманітніших сучасних надійних гідромоторах, гідронасосів та елементах гідроприводів, їх обслуговування та ремонт, забезпечення і підтримка гарантійних зобов'язань заводів-виготовлювачів.
Тільки тут і тільки для вас краща гідравлічна продукція від провідних світових виробників! Сертифікати, гарантії, сервісне обслуговування - це все гарантує компанія "Айко-Сервіс"!
 
ТОВ «Консалтинговий центр АЙКО-Сервіс» пропонує купити гідравлічне обладнання в широкому асортименті, виробництва провідних заводів України та близького зарубіжжя. 
Компанія є одним з провідних підприємств України з реалізації широкої номенклатури гідравліки для гідросистем тракторів, дорожніх та сільськогосподарських машин. Налагоджені партнерські зв'язки дозволяють компанії займати на ринку України провідні позиції.
 
В асортименті «КЦ АЙКО-Сервіс»: 
 
Купити насоси-дозатори для встановлення на об'ємний гідропривід рульового управління сільськогосподарських машин та інших самохідних колісних машин, які мають швидкість руху не більше 50км/год. Насос-дозатор здійснює нормовану подачу робочої рідини до гідроциліндрів повороту пропорційно куту повертання валу насоса-дозатора.
 
Мотори гідравлічні планетарні (МГП) застосовуються в гідравлічних системах будівельних, дорожніх, комунальних та сільськогосподарських машин і перетворюють енергію потоку робочої рідини, яка розвивається насосом, в енергію обертання вихідного вала для приведення в дію виконавчого механізму машин та обладнання.
 
Рукави високого тиску застосовуються для приєднання рухомих елементів гідроприводів, для компенсації неточностей при складанні агрегатів, полегшення складання та отримання швидкороз'ємних з'єднань, а також для демпфування короткочасних динамічних стрибків («піків») тиску.
 
Стартери з редуктором (12-24V) виробництва ЗАТ «Юбана» на техніку: МТЗ-80, -82, T-16, Т-40, Т-25А, ЮМЗ-6, МТЗ-1025, 1005,1221,1522, Т -150КС, ЗіЛ-5301 (Бичок), ПАЗ.
 
Регулююче гідрообладнання до автокранів, що застосовується в сучасному кранобудування: гідрозамки 541.08.00 та У4610.36Б, клапани гальмівні У4610.33А та інші.

 
Впізнавайте якість в обличчя! Обирайте найкраще! 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create