Діагностика та ремонт мобільної техніки та стаціонарної гідрофікованої техніки від «Айко-Сервіс»

Зараз особливої популярності і широкого використання набули гідравлічні установки. Уже неможливо уявити сферу життя людини, де б не використовувалося таке обладнання. Але як і все інше, техніка також зношується і має свій термін експлуатації. Згодом вона вимагає якісного ремонту або хоча б діагностики.

У такому випадку вам допоможе компанія «Айко-Сервіс». Ми не тільки пропонуємо гідравлічне обладнання в широкому асортименті, а й займаємося його ремонтом і сервісним обслуговуванням.

Як показує статистика, однією з головних причин поломки техніки є неправильне обслуговування. Іншими словами відбувається порушення в заміні робочої рідини, не замінюються фільтри. Також часто використовуються комплектуючі, які не підходять до певної гідравлічної техніки.

Наша компанія з радістю допоможе вам у вирішенні проблеми, в короткі терміни здійснить діагностику і ремонт мобільної техніки та стаціонарної гідрофікованої техніки. Ремонт гідромоторів, гідронасосів, гідроциліндрів і безліч іншої техніки, яка використовується в сільському господарстві або промисловості. Усі ремонтні роботи ми забезпечуємо тільки згідно із заводськими технологіями.

Ремонтом вашої техніки займаються фахівці, які після завершення проведених робіт в обов'язковому порядку перевіряють техніку на справність. Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути спокійні, так як ми
гарантуємо вам стовідсоткову якість виконаних робіт.

Ми проводимо сервісне обслуговування будь-якої техніки, яку ми поставляємо. Будь це навіть техніка виробництва провідних заводів України або ближнього зарубіжжя. У нас є для цього не тільки відповідне обладнання, а й всі необхідні запчастини. Крім того, у нас діють знижки для постійних покупців.

«Айко-Сервіс» - це прийнятні ціни. Щоб дізнатися більш детальну інформацію про вартість послуг, вам достатньо звернутися за контактними номерами і розповісти про поломку. Наші консультанти допоможуть вам і нададуть повну інформацію.

Усі роботи проводяться точно в обумовлені терміни і з обов'язковою наступною перевіркою якості. Не зволікайте, звертайтеся в компанію «Айко-Сервіс». Також на нашому сайті у вас є прекрасна можливість купити гідравлічне обладнання за вигідними цінами.