Гідроциліндр: сфера використання і важливі характеристики

Гідравлічний циліндр дуже широко використовують в різних сферах промисловості. Також він знайшов своє застосування в авіації і космонавтиці.

Гідравлічний циліндр - це можна сказати великий гідравлічний мотор. З його допомогою здійснюється зворотно-поступальний рух. Він відбувається завдяки високому натиску рідини. Рух може бути двох видів: циркуляційний або односторонній. Крім того, використання гідроциліндрів є повністю безпечним і здійснюється досить просто.

Загалом виділяють всього п'ять груп циліндрів:
- поршневі (односторонні і двосторонні);
- мембранні;
- сифонні;
- плунжерні;
- телескопічні.

Останні широко використовують під час підйомів вантажів, монтажно-демонтажних або інших будівельних робіт. Їхня особливість полягає в двох або більше окремих циліндрах, з яких складається це обладнання. Для його роботи потрібне моторне масло або гідравлічна рідина, також оптимальна температура для роботи - від 40 до 60 градусів.

Телескопічний гідроциліндр купити можна, звернувшись в інтернет-магазин компанії «Айко-Сервіс». У нашому каталозі ви зможете знайти велику різноманітність обладнання: гідроциліндр ГЦТ1-3-17-1350, ГЦТ1-4-20-2228, ГЦТ1-4-14-1030, ГЦТ1-3-17-695, ГЦТ1-3-16-1339 , ГЦТ1-3-16-1300 і ГЦТ1-2-10-850.

Одні з ключових чинників, які можуть вплинути на вибір і покупку гідроциліндра, - це тиск, хід і діаметр штока і поршня. Однак при оцінці технічного ресурсу вирішальними є режими роботи циліндрів при максимальному і піковому тиску.

Завдяки відмінним характеристикам гідроциліндрів їхнє виробництво і використання отримало велике поширення.

За умовами застосування їх розрізняють:

- для приводу в дію важільних механізмів робочого обладнання (одноковшові екскаватори, фронтальні навантажувачі, лісонавантажувачі та ін.)
- для переміщення робочих органів (скрепери, автогрейдери, бульдозери та ін.)
- для установки робочих органів в певне положення або установки виносних опор, що забезпечують стійке положення машини.

Купити циліндр гідравлічний можна в компанії «Айко-Сервіс». Ми надаємо гарантії від виробників, а також знижки і відстрочки платежу для постійних клієнтів. Для більш докладної інформації зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактними номерами. Ми працюємо по всій території України.