ТОВ «КЦ Айко-Сервіс» пропонує можливість відстрочки платежу для постійних клієнтів

ТОВ «КЦ Айко-Сервіс» пропонує можливість відстрочки платежу для постійних клієнтів

Фірма «Айко-Сервіс» - це одна з ключових компаній на території України, яка займається реалізацією асортименту гідравліки для гідросистем тракторів, дорожніх і аграрних автомобілів.

Серед пропонованого оснащення насоси шестерні, гідромотори шестерні, гідророзподільники, насоси-дозатори, аксіально-поршневий насос, гідромотори аксіально-поршневі, гідроциліндри, гідравліка для верстатів.

Наша фірма - офіційний посередник групи фірм "Вінницький Агрегатний Завод" (Україна), дилер ТОВ "Хорда-Гідравліка" (Білорусь) і ТОВ "Дозатор" (Білорусь).

Робота компанії націлена на задоволення потреб споживача мобільної та стаціонарної гідрофікованої техніки. Крім того, ми проводимо сервісне обслуговування і ремонт, забезпечуємо надання та збереження гарантійних обов'язків заводів-виробників.

Ми весь час цінуємо наших покупців, прислуховуємося до їхніх побажань, а постійним робимо відмінну пропозицію - бонуси і можливість відстрочки платежу.

Для того щоб отримати більш детальну інформацію, консультацію або оформити замовлення, достатньо зв'язатися з нами за наступними номерами: +38 (0522) 24-18-93, +38 (0522) 24-26-14, +38 (067) 521 -05-12, +38 (0522) 24-68-44.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create